Про Олександра Євсютіна

Олександр Євсютін – міжнародний адвокат, який працює в преміум сегменті по створенню, масштабування, супроводу та захисту іноземного бізнесу в Україні та за кордоном. Від міграційного консалтингу до комплексного захисту. Також він веде кримінальні, міграційны та воєнні справи.

https://youtu.be/eR3HO1R9WfQ

Олександр Миколайович пройшов всі можливі шляхи за юридичною спеціальністю.

• Засновник і генеральний директор міжнародної юридичної компанії – 2015.

• Експерт Міністерства закордонних справ України – 2014.

• Керівник центру правової допомоги Міністерства юстиції – 2013.

• Керівник відділення ВГО «Асоціація правників України» – 2011 року.

• Керівник відділення ВГО «Асоціація адвокатів України» – 2010 року.

• Засновник Адвокатско-консалтингового бюро “ЄМП” – 2009.

• Третейський суддя при Асоціації «Бізнес і Право» – 2008.

• Адвокат у кримінальних і цивільних справах – 2007.

• Прокурор з особливо важливих кримінальних справах – 2005.

• Слідчий районної прокуратури – 2002.

• Юрисконсульт агропереробного комплексу – 2001.

• Навчальна практика в обласній колегії адвокатів – 1998.

• Захист сімейного бізнесу від рейдерського захоплення – 1996.

ОСВІТА:

Денне відділення юридичного факультету національного університету та підвищення кваліфікації в Національній академії Генеральної прокуратури України.

Активний учасник численних конференцій, семінарів та форумів на теми корпоративного права, законної оптимізації оподаткування, інвестування і створення іноземних компаній, іноземного банкінгу, практики Європейського суду з прав людини та імміграції.

Мови: англійська, російська, українська.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ДОСВІД:

Більш ніж 22 річний досвід у сфері захисту бізнесу і громадян.

Захист від незаконних дій співробітників міліції

Перша черга перемога з 1996 по 1998, коли особисто протистояв незаконним діями співробітників правоохоронних органів по відношенню до нього і членам його сім’ї, рейдерському захопленню сімейного бізнесу. Добився припинення незаконно порушених кримінальних справ і притягнення винних до відповідальності.

Юрисконсульт на підприємстві

2001 – Юрисконсульт сільськогосподарського виробничого комплексу. Займався договірної та претензійно-позовною роботою, розслідування нещасних случає на виробництві та представлення інтересів компанії в судах по трудових спорах.

Армія і військова прокуратура

У той же рік був покликаний в армію і рік відслужив у військовій прокуратурі, виконуючи обов’язки помічника слідчого і військового прокурора. Кілька разів заступав наряд начальником вуличного патруля. Проводив перевірки збереження майна у військових частинах і військових підрозділах. Брав участь в розслідуванні військових злочинів.

Слідчо-прокурорська робота в цивільній прокуратурі

2002 – домігся призначення на посаду слідчого прокуратури з метою забезпечення законності у ввіреному йому районі та недопущення зловживань з боку правоохоронців.

Розслідував і направив до суду за 3 роки більше 50 кримінальних справ у сфері господарських, економічних і особливо небезпечних проти особистості (закінчив досудове розслідування по 7 вбивств і 3 зґвалтувань). Безпосередньо виявляв справи за фактами порушення законних інтересів бізнесу і держави, в тому числі розкрадання та ухилення від сплати податків. По всіх справах винесені обвинувальні вироки, які вступили в законну силу.

2005 – 2007 – був прокурором відділу з особливо важливих справ і нагляду за спецпідрозділами по боротьбі з ОЗУ і корупцією, підтримав звинувачення в судах по 16 справах. По всіх справах винесені обвинувальні вироки, які вступили в законну силу. Винні понесли заслужене покарання.

Третейський суд:

2008-2009 – третейський суддя в Постійно діючому третейському суді при Асоціації “Бізнес і Право”. Вирішив у якості судді особисто 9 економічних суперечок між суб’єктами господарювання. По всіх справах рішення були виконані, сторони визнали правильність винесеного рішення.

Адвокатська практика

Понад 11 років адвокатської практики.

Засновник Адвокатско-консалтингового бюро з 4-ма офісами в Україні.

На рахунку кілька виправдувальних вироків, звільнення підзахисних з-під варти, і навіть скасування вироку з довічним позбавленням волі у Верховному суді України.

Здійснював захист призовників і військовослужбовців у кримінальних та адміністративних процесів. Був захисником у кількох справах про ДТП за участю високопоставлених чиновників і незаконному заволодінню автотранспортними засобами.

Брав участь в захисті у справах про контрабанду, торгівлі людьми, ухилення від сплати податків, звинуваченнях в розкраданні і привласненні майна підприємств посадовими особами, хабарах, легалізації доходів, здобутих злочинним шляхом та корупції. Проводив розшук і повернення викрадених активів.

Відстояв інтереси клієнтів за кордоном:

– в Економічному суді Мінська (позов на 400 тис. Доларів),

– захистив і звільнив з-під варти українця, безпідставно звинуваченого в Албанії в розкраданні грошей,

– сімейний процес в Індії,

– екстрадиційні процеси в Польщі, Молдові та Росії,

– цивільна справа зі страховою компанією в ОАЕ,

– відставав інтереси клієнтів в посольствах України в Пакистані і Греції.

Створення бізнес проектів за кордоном:

Особисто організовував створення і відкриття виробничих і торгових компаній, а також компаній з надання послуг в Північній Америці (Мексика і Канада), ЄС (Польща, Німеччина), Південної Азії (Пакистан, Індія) і в Африці (Замбія, Нігерія).

Імміграційні справи:

За 10 років провів безліч імміграційних справ і процесів і відстояв інтереси іноземців в Україні та українців в інших країнах.

Супроводжував в Україні 15 проектів з іноземними інвестиціями:

експорт соняшнику, олії соняшникової, яєць курячих, імпорт одягу, рису, організацію діяльності автотранспортного підприємства з перевезення пасажирів автобусами міжнародного значення, вторсировина, кілька IT проектів, спрямованих на ринки Північної Америки та ЄС.

Суспільна діяльність:

  • З 2010 р голова обласного осередку ВГО “Асоціація адвокатів України”.
  • З 2011 по 2014 р.р. голова обласного відділення і з 2016 року член комітетів міжнародного і імміграційного права ВГО “Асоціація правників України”.
  • 2013-2014 р.р. взяв участь у створенні системи безоплатної правової допомоги в Україні, при цьому 1,5 року очолював обласний центр правової допомоги КЦ Мін’юсту України.
  • Співзасновник ГО “Всеукраїнська асоціація імміграційних адвокатів і консультантів”.
  • Засновник проекту ЄМП як соціальної мережі людей, які забезпечують масштабування і безпеку своєї родини і бізнесу за допомогою законного використання міжнародних інструментів.

Розташування:

Головний офіс в Києві. Перевірені партнерські відносини з адвокатами в 30 країнах світу.

Місія:

Забезпечення для своїх довірителів свободи ведення бізнесу та правової безпеки.