Кримінальні справи

Кримінальні процеси

Наш досвід у таких справах починається з 1990-х років

На наш погляд кримінальні справи є найбільш важливими для людини, оскільки саме свобода для людини має вирішальне значення, на чому також зосереджує свою увагу Європейський суд з прав людини

В будь-якій ситуації Ви повинні знати свої права і кожна людина має право на захист. Олександр Євсютін розуміється на кримінальному праві та процесі з 1996 року, має досвід самозахисту, роботи слідчим прокуратури та прокурором у 2000-х роках.

Перші перемоги

Перший раз коли Олександру довелося стикнутися з протиправними діями та порушенням прав людини це було у середині 90-х. Тоді він ще навчався у 11-му класі школі. Його було безпідставно звинувачено у спричиненні тілесних ушкоджень одному з родичів місцевого міліціонера, який вимагав хабар з його сім’ї. Ситуація була не проста, оскільки “під удар” попав також й сімейний бізнес. Проте Олександр зміг довести свою невинуватість. Вироком суду винним було визнано міліцейського бандита, а корупціонер – міліціонер був звільнений з органів МВС. Саме ця справа стала вирішальною у виборі Олександром професії. З того часу його метою став захист прав людей від свавілля “оборотнів у погонах”.

Перемога досвідчених юристів у 17 років

Перший раз коли Олександру довелося стикнутися з протиправними діями та порушенням прав людини це було у середині 90-х. Тоді він ще навчавчався у 11-му класі школі. Його було безпідставно звинувачено у спричиненні тілесних ушкоджень одному з родичів місцевого міліціонера, який вимагав хабар з його сім’ї. Ситуація була не проста, оскільки “під удар” попав також й сімейний бізнес. Проте Олександр зміг довести свою невунуватість. Вироком суду винним було визнано міліцейського бандита, а корупціонер – міліціонер був звільнений з органів МВС. Саме ця справа стала вирішальною у виборі Олександром професії. З того часу його метою став захист прав людей від свавілля “оборотнів у погонах”.

Підкинуті наркотики

Бурні 90-ті дали знати про себе навіть коли Олександр навчався на юридичному факультеті. Він заступився за хлопців, які жили у гуртожитку, та які потерпали від поборів одного з місцевих “авторітетів”. В результаті продажні міліціанти не придумали нічого кращого як підкинути наркотики. Ситуація знову казалась патова, проте завдяки вже наявному досвіду та знанням у криміналістиці Олександр довів факт фальфікації доказів з боку оперів та з нього були зняті обвинувачення. Цей дивовижний випадок остаточно сформував принципову нетерпімість до порушення прав людини з боку будь-кого, хто дозволяє собі перевищувати владу та свої повноваження.

Виявлення крадіжки у магазині

Проблема будь-якого невеликого бізнесу типу магазину у тому, що продавці постійно ворують товар та хизуються своєю безкарністтю. Олександр Євсютін був одним із небагатьох слідчих, хто зміг притягнути винних шахрайок за подібні злочини по ст. 191 КК України. Вони на все життя запам’ятали цю справу

Вибори Президента

Олександр ще у 2004 році був першим, хто зміг доказати фальсифікацію при підрахунку голосів на другому турі у виборах Президента України на користь Януковича В.Ф. Саме тоді був перший майдан та призначено третій тур голосування, на якому вже було обрано Ющенка В.А. як представника демократичних помаранчевих політичних сил на зміну диктаторського режиму Л.Д.Кучми. Вина посадових осіб державної адміністрації була встановлена судом.

Невинний у вбивстві

Ця справа 2003 року була дуже показова та незвичайна для прокурорських співробітників, ще коли Олександр Миколайович працював слідчим прокуратури. Тоді він зміг вистояти та не притягнути до відповідальності особу, яка обмовила себе у скоєнні вмисного вбивства. Його підмовили співробітники кримінального розшуку на це. Супротив був дуже інтенсивний, навіть з боку керівництва прокуратури області. Проте невинна особа не була притягнута до відповідальності завдяки принциповій позиції Євсютіна О.М.

Супротив правоохоронцям

У Євсютіна є позитивна практика по справах, коли співробітники намагаються притягти людину за фактами нападів на них або нанесення ним тілесних ушкоджень. Це звичайна практика для оговора будь-кого, та деякі поліціанти не цураються таких заходів. Так адвокатом Євсютіним О.М. було доведено невинуватість громадянина Ч. у Лисичанському місьмкому суді, кого звинуватили у 2008 році у побитті співробітника міліції. Аналогічна справа були закрита у 2015 році до направлення до суду. Також будучі слідчим прокуратури Олександр Євсютін порушив кримінальну справу стосовно 5-ти співробітників прокуратури за хуліганські дії у одному з барів.

Провокація хабара

У 2011 році співробітники відділу по боротьбі з економічними злочинами вирішили зробити собі показник та направили свого агента до голови одної із місцех рад, який залишив мічені гроші у щоденнику чиновниці. Звісно після обшуку та поведених слідчих дій її було обвинувачено у тякому злочині отриманні хабаря. Проте міліціанти не розраховували, що така фальсифікація злочину для них буде не легкою прогулянкою.  Дісно біля року ми витратили та доказ невинуватості голови територіальної громади і суд постановив свій вердикт – закрити справу за недоведеністтю. А ключик до виправдання був у діталях, тобто у кріміналістиці.

Головний бухгалтер під прицілом

У 2011 році стосовно головного бухгалтера кредитної спілки до суду була спрямована кримінальна за те, що остання, зловживаючи своїм службовим становищем, діючи з корисливих спонукань, привласнила кошти, якими нібито розпорядилася на свій розсуд. Після призначення та проведення незалежної економічної експертизи стало зрозуміло, що вини головного бухгалера не було. Справа закрита, людина зберігла своє чесне і’мя.

Прикордонник отримав строк

У 2011 році авокатом Євсютіним О.М. було доведено скоєння співробітником державної прикордонної служби злочину у вигляді порушення правил дорожнього руху, в результаті якого настала смерть потерпілого. Прикордонник намагався “вирішити” цю справу у військовій прокуратурі та суді, видумував різні версії, у яких він якби не був за кермом. Проте все це йому не допомогло, суд визнав його винним та призначив реальний строк позбавлення волі.

Незаконне переправлення через кордон

У 2012 році авокатом Євсютіним О.М. була закрита справа у суді стосовно особи, яку звинуватили у незаконному переправленні осіб через державний кордон України по ст. 332 КК України. Його майно у вигляді автомоіблю було повернуто, а він був звільнений з під варти у залі суду.

Визволення з рабства у РФ

у 2013 році авокатом Євсютіним О.М. разом з його помічниками було доведено ряд заходів з встановлення місця перебування українця на території Білгородської області російської федерації. Було встановлено, що раніше судимий за вбивство місцевий житель, який раніше працював у ФСБ, влаштував на кордоні з Україною бізнес, де використовував рабську працю висаджених з поїзду корупціонерами прикордонниками українців. Завдяки наполегливим діям адвоката Євсютіна потерпілий був визволений з полону та повенувся в Україну.

Визволення з Албанії

У 2016 році до адвоката Євсютіна О.М. звернулись друзі одного українця, якого було заарештовано у Албанії за підозрою викрадення великої суми грошей у місцевого полукримінального мешканця. Олександр погодився зайнятися цією справою та вирушив у місто Саранда. На протязі 4 місяців тривав процес та все-таки українця було визволено через недоведення його провини.

Звинувачення у торгівлі людьми

Міграційна поліція буже любить це кримінальне правопорушення. У 2018 році адвокат Євсютін О.М. захистив свого довірітеля по справі за ст. 149 КК України. Ця категорія справ доволі часто фальфікується співробітниками спеціальних підрозділів поліціії або служби безпеки, оскільки склад злочину доволі розмитий та добре піддається маніпулюванню. Це вже не перша така справа, ще на посаді прокурора Олександр спеціалізовано займався справами цієї категорії стосовно ОЗГ. На цей раз вдалося звільнити клієнта з-під варти та перевести справу у конструктивне русло.

Захист дитини від батька росіянина з Норвегії

У 2018 році адвокат Євсютін О.М. захистив від протиправних дій свою клієнтку, яка втікла із Норвегії та яку переслідував її колишній чоловік росіянин, намагаючись звинуватити її у викраденні дитини.

Викрадене авто

Олександр Євсютін добився початку декількох кримінальних провадження стосовно колишніх співробітників поліції та державної автомоібльної інспекції за фактами підробки офіційних документів та незаконного заволодіння автомообілями. Слідство триває у Львіському ДБР.

Шахрайство проти літної людина

У Львові шахраї заволоділи нерухомісттю пенсіонерки. Це важка категорыя спрв, але людина не може сама себе захистити. Ініційованы кримінальны провадження. Справа триває. Працюємо pro-bono.

Затримання ТЦК та СП

Відповідно до консультацій, звернень та системних заходів щодо захисту громадян України  були припинені численні порушення з боку співробітників ТЦК та СП, які затримували, позбавляли волі, погрожували, підробляли документи та здійснювали перевищення своїм службовими повноваженнями.

Виявлення шахраїв

З 1996 року Олександр Євсютін знаходиться у боротьбі з шахраями різних рівнів, від звичайних жуликів до корупціонерів у погонах на посадах поліціантів, прокурорів та інших чинуш. Наразі Олександром було виявлено та припинено більш ніж 10 шахрайських схем, у тому числі стосовно іноземців, розпочаті кримінальні справи та підозрювані перебувають у розшуку, деякі саме зараз затримані або перебувають під слідством. Шахрайство є найбільшою проблемою нашої країни, кожен корупціонер також є фактично шахраєм, але наділеним владними повноваженнями. У 2023 році розпочав переслідування шахраїв, які використовуючи комп’ютерні технології, вимагають гроші за видалення фальшивих відгуків. Чим менше буде таких злочинців на свободі, тим краще буде жити українцям. Долучайтесь.

Екстрадиція до Модови

У 2018 році адвокат Олександр Євсютін сопроводжував справу щодо екстрадиції громадянина Молдови з Польщі по кримінальній справі за фактом зловживання при будівництві багатоповерхового будинку у місті Кишинев та організував його захист у Молдові. Взагалі у адвоката Євсюітна є великий доствід у питання екстрадиції, міжнародних доручень, передання справ між країнами та передання осіб для відбування покарання у інші країни.

Консультування суду Нью Йорка

У 2019 році за запитом поважного суду міста Нью-Йорк, що у США, адвокат Олександр Євсютін надав розтлумачення законодавства України щодо можливості застосування направлення для відбування покарання українця, засудженого у Сполучених Штатах, по резонансній справі із збитком у 20 млн. доларів.

Захист волонтерів

Олександр Євсютін на цей час веде справи із захисту волонтерів, яких безпідставно та з використанням злочинних схем провокацій співробітники поліції подозрюють у продажі гуманітарної допомоги. Боротьба триває.

Самовільне залишення військової частини

У 2019 році одній військовослужбовиці було об’явлено про підозру по ст. 407 КК УКраїни за ухилення від несення обовязків військової служби, за те, що вона нібито без дозволу командування частини не з’явилася вчасно на службу без поважних причин з АР Крим. Проте це не відповідало дійсності і в ході судових тяжб справа була закрита, а підозра була знята.

Київавтодор

У 2017 році до адвоката Євсютіна О.М. звернулась співробітниця Київського автодору, яку подозрювали по ч. 5 ст. 191 КК України, проте виявилось, що не вона винна у ростраті бюджетних коштів. В результаті у клопотанні прокурора про обрання запобіжного заходу було відмовлено, клієнтка була звільнена. 

Хабар на блок-посту

У 2017 році до адвоката Євсютіна О.М. завернувся військовослужбовець, проти якого було розпочато кримінальне провадження за фактом отримання ним неправомірної винагороди за надання дозволу на переміщення до тимчасово окупованої зони АТО. Після проведення ряду захїисних дій, підозра була знята, а провокаційна справа так і залишилась незавершенною.

Ухилянт

У 2015 році під час чергової хвилі загальної мобілізації один хлопец звернувся до Шевченківського віськомату міста Києва, де його за 30 хвинин було визнано придатним до військової служби. Потім його було звинувачено по ст. 336 КК України за ухилення від мобілізації. На проятзі 2-х років у суді було доведено невинуватість та отримано виправдовувальний вирок, вірність якого була підтверджена Київським апеляційним судом.

Скасування довічного позбавлення волі у Верховному суді

Апеляційним судом Херсонської області у 2015 році раніше судиму особу було визнано винним  у скоєнні злочину, предбаченомуч. 2  ст. 115 КК України та призначено довічне позбавлення волі. Проте адвокат Євсютін О.М. дослідів матеріали справи та зміг довести у Верховному суді відсутність об’єктивних доказів вини засудженого та однобокість судового процесу. Вирок був скасований.

Виправданий бізнесмен у Верховному суді

Це була справа 2013 року щодо бізнемена та власника одної приватної будівельної компанії з міста Константинівка, якого звинуватили у скоєнні особливо тяжких посадових злочинів. Коли він звернувся до адвоката Євсютна О.М., його вирок у 8 років позбавлення волі вже було приведено до виконання, а строки на апеляційне оскарження він пропустив.  Завдяки проведенному комплексу захисних дій, суд виправдав засудженного по всіх особливо тяжких злочинах та випустив його на свободу із залу суду.

Рейдерський захват готелю у Кракові

З 2010 до 2020 року тривав судовий процес над організованою злочинною групою у м. Краків, що у Польщі, по якому потерпілою стороною був іноземець – клієнт адвоката Євсютіна. Його майно у вигляді готелю у центрі міста було незаконно привласнено злочинцями. В результаті провину бандитів було доведено, готель був повернутий власнику.

Наша компанія

— це колектив дивовижних людей, які прагнуть захищати людей і роблять це дуже результативно